aipm
15 вересня завершився фінальний етап відкритого відбору кандидатів на посаду Генерального директора Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України».
Шестеро претендентів, які подали документи для участі у конкурсі та пройшли відбір на відповідність кваліфікаційним вимогам представили своє бачення розвитку сфери громадського здоров’я та установи, яку планують очолити.
В останній стадії відкритого відбору взяли участь:
Олена Єщенко – доцент кафедри акушерства, гінекології та репродуктології НМАПО імені П.Л. Шупика.
Віталій Кононенко – заступник головного лікаря з організації і управління ДЗ «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України».
Людмила Мухарська – голова правління Всеукраїнської спілки громадських організацій, голова громадської ради при Державній санітарно-епідеміологічній службі України.
Наталія Нізова – директор ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України».
Анатолій Пономаренко – заступник директора з впровадження систем управління якістю ДУ «Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».
Олег Швець – директор ДП «Державний науково-дослідний центр з проблем гігієни харчування МОЗ України».
Переможцем у відкритому відборі стала Наталія Нізова, яка продемонструвала розуміння потреб сфери громадського здоров’я та комплексний підхід до розвитку Центру. Контракт буде підписано найближчим часом терміном на один рік.
Рішення прийняли в результаті консенсусу конкурсної комісії, яку очолила заступник міністра охорони здоров’я Оксана Сивак. Також до її складу ввійшли експерти, представники Міністерства охорони здоров’я України та міжнародних організацій, у тому числі Хосе Роман Леон Лора з Групи підтримки для України Європейської Комісії та Чарльз Вітек з Центру контролю та профілактики захворювань США.
Відеозапис конкурсу можна переглянути за посиланням.
Довідково:
Основне завдання Центру громадського здоров’я — розвиток сфери громадського здоров’я та формування стійкої системи епідеміологічного нагляду в Україні.
Центр відповідатиме за попередження і контроль над інфекційними хворобами (ВІЛ/СНІД, туберкульоз, грип, поліомієліт, гепатити тощо), підвищення готовності до ризику спалахів високопатогенних хвороб, попередження та контроль за неінфекційними хворобами, пропагування здорового способу життя, визначення основних детермінант здоров’я та проблем у галузі охорони здоров’я, здійснення оцінки ризиків, лабораторних досліджень та прогнозування. Крім того центр матиме ресурси для реагування у випадку надзвичайних ситуацій, пов’язаних зі здоров’ям (наприклад, на випадок епідемії).
Опубліковано за матеріалами moz.gov.ua