VII Міжнародний форум “Трансфертне ціноутворення та міжнародне податкове планування 2021”, 09/09/2121

Юридична група EUCON  спільно зі Школою трансфертного ціноутворення при партнерстві AIPM Ukraine запрошують до участі у щорічному заході – VІI Міжнародному форумі «Трансфертне ціноутворення та міжнародне оподаткування – 2021», який відбудеться 9 вересня 2021 року.

Цьогоріч участь у заході можна буде взяти як  онлайн, так і офлайн. Кількість місць у залі обмежена.

Законодавчі новели, актуальна проблематика, перспективи розвитку, практичні кейси, особливості роботи в галузі трансфертного ціноутворення традиційно стануть головними темами обговорення експертів у сферах ТЦУ, оподаткування, фінансів, бухгалтерії, банківської системи, юриспруденції та інших.

Серед ключових питань форуму:

  • огляд останніх нововведень, пов’язаних з імплементацією в Україні окремих положень плану BEPS 2020;
  • запровадження загального стандарту звітності (CRS) ОЕСР для автоматичного обміну податковою інформацією з іншими юрисдикціями;
  • застосування непрямих методів фінансового контролю;
  • концепція «ділової мети» в контрольованих операціях, інструменти обґрунтування;
  • заходи контролю трансфертного ціноутворення в умовах карантинних обмежень. Чи відбулося відновлення перевірок після прийняття Постанови КМУ від 3 лютого 2021 року №89?
  • правила трансфертного ціноутворення як інструменту планування бізнес-процесів;
  • остання судова практика в розрізі спорів по суті процедур обґрунтування відповідності умов операцій принципу «витягнутої руки».

Наш захід – це не лише унікальна сучасна платформа, яка об’єднує топ-фахівців у галузі ТЦУ, але й чудова можливість для платників податків отримати з перших вуст експертну інформацію та відповіді на нагальні питання, долучитись до процесу розвитку галузі, поспілкуватись із представниками Державної податкової служби й інших державних установ та обмінятись досвідом із колегами.

Спікери: посадові особи Міністерства фінансів України, ДПС України, судді, вітчизняні та іноземні експерти у сфері трансфертного ціноутворення, практикуючі юристи та аудитори.

Організатори:

До участі у форумі запрошуються фінансові директори та головні бухгалтери компаній, які підлягають звітуванню та контролю у сфері трансфертного ціноутворення, фахівці планово-економічних департаментів та відділів ТЦУ, юристи, які працюють в податкових практиках, аудитори та усі зацікавлені особи.

 

Ознайомитись з умовами участі у форумі, програмою та пройти реєстрацію можна за посиланням:

https://bit.ly/3snjHmw