Президент AIPM Ukraine Анатолій Ревін 22 листопада 2018 р. прийняв участь у Форумі партнерства держави та бізнесу «Реімбурсація 2.0»

На Форумі обговорили такі питання: Електронний рецепт та вільний вибір аптеки. Як і чому «Доступні ліки» стануть ще доступнішими?

З 1 квітня 2019 Урядова програма «Доступні ліки» трансформується та перейде в адміністрування Національної служби здоров`я. Як зараз НСЗУ укладає договори з медзакладами і оплачує напряму надані ними послуги, так з наступного року Національна служба здоров`я України контрактуватиме аптеки. Після укладання прямих договорів із ними, НСЗУ напряму відшкодовуватиме їм вартість лікарських засобів.

Серед спікерів Форуму: заступник міністра охорони здоров`я Роман Ілик, голова НСЗУ Олег Петренко, начальник відділу із розвитку електронної системи охорони здоров`я Владислав Костик. Учасниками заходу виступили представники підприємств, що вже беруть участь або бажають долучитися до урядової програми «Доступні ліки».

На Форумі був представлений та проаналізований досвід реалізації програми «Доступні ліки» в Україні (2017-2018 рр.). Була надана інформація про політичні, юридичні та технічні особливості трансформації програми «Доступні ліки» в 2019 році «з перших рук». 

У Форумі взяли участь представники Міністерства охорони здоров’я України, Національної служба здоров’я України, ДП «Електронне здоров’я», фармацевтичних компаній та асоціацій виробників лікарських засобів, аптечних мереж та розробників медичних інформаційних систем, Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine, офісу World Health Organization Ukraine, Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», експерти, журналісти.

За додатковою інформацією щодо змін у державній програмі «Доступні ліки» Ви завжди можете звернутися за номером гарячої лінії НСЗУ 16-77.