IV Фармацевтичний форум

Асоціація правників України запрошує взяти участь у IV Фармацевтичний форумі, унікальному у своєму роді, адже об’єднує дві широкі сфери – фармацевтику та юриспруденцію. Мета проведення події – обговорити останні зміни законодавства і регуляторної політики у фармацевтичній галузі України, ознайомитися з актуальними тенденціями ринку та технологічними інноваціями в охороні здоров’я, а також знайти рішення найбільш гострих і дискусійних питань.

Дата: 19 жовтня 2018 року (п’ятниця), 09:00-18:00

Місце проведення: конференц-хол «ДЕПО» (м. Київ, вул. Антоновича, 52).

У якості доповідачів у заході візьмуть участь провідні фахівці галузі, представники регуляторних органів та спеціалізованих державних установ. Серед учасників форуму очікуються юрисконсульти, керівники та управлінці фармацевтичних компаній, юристи, які спеціалізуються у відповідній сфері практики, а також представники регуляторних і галузевих державних органів.

У фокусі форуму:

  • Медична реформа. Національний перелік. Реімбурсація. Державні закупівлі;
  • E-Health та технологічні інновації в охороні здоров’я;
  • Спір Фарми з Антимонопольним комітетом – як це вплине на комерційні практики на ринку?
  • Реалії захисту інтелектуальних активів фармацевтичних компаній в Україні;
  • Антикризовий менеджмент. Захист бізнесу у складних ситуаціях.

Зареєструватись та ознайомитися з програмою заходу можна за посиланням https://uba.ua/ukr/events/2779/

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, e-mail: forum@uba.ua. Контактна особа – Вікторія Доценко.