Фармацевтична спільнота виступає за ще більшу співпрацю як вирішальну для майбутнього глобального прогресу в галузі охорони здоров’я

З нагоди 71-ї Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я та 50-річного ювілею IFPMA 22 травня 2018 року IFPMA анонсувала звіт “50 років глобального прогресу в галузі охорони здоров’я”. У звіті “50 років глобального прогресу в галузі охорони здоров’я” простежується глобальний прогрес у галузі охорони здоров’я протягом останніх 50 років, а новаторська спільна роль дослідницької біофармацевтичної галузі зіграла не тільки для забезпечення профілактики та лікування, але й для зміцнення систем охорони здоров’я у всьому світі. У доповіді розглядаються деякі основні наукові досягнення в галузі біофармацевтичних досліджень, а також визнаються проблеми, з якими стикаються галузі та сфери незакінченого бізнесу. Прогрес у галузі партнерських відносин протягом останніх десятиліть демонструє, що можна досягти шляхом об’єднання урядів, громадянського суспільства та бізнесу. Також у доповіді йдеться про зобов’язання продовжувати інновації та партнерство зі спільною метою забезпечити краще здоров’я для всіх, скрізь.

MemberTweet1_preview

Прогрес у профілактиці та лікуванні захворювань змінив систему охорони здоров’я. Вакцини широко визнані як найпростіший спосіб зберегти життя. ВІЛ/СНІД, колись смертельний, тепер може лікуватись, так як і ракові захворювання. Хворі, які страждають на серцево-судинні захворювання, лікуються ефективними методами. Тепер ми можемо вилікувати гепатит С. У нас є експериментальна вакцина для Еболи. “За останні 50 років ми стали свідками величезного поліпшення охорони здоров’я у всьому світі. Значна частина цього прогресу пояснюється поліпшенням доступу до медичних послуг та відкриттям життєво рятівних і покращуючих життя ліків та вакцин, які подовжили та покращили якість життя для мільйонів людей “, – говорить Іан Чид, голова, виконавчий директор Pfizer та Президент IFPMA.

Membertweet3_preview

Ця галузь приєдналася до самих ранніх всесвітніх партнерств у галузі охорони здоров’я, таких як Розширена програма з імунізації у 1970-х роках, та ініціативи з викорінення поліомієліту та віспи у 1980-х роках. За ними йшли такі різноманітні партнерські відносини, як DNDi, MMV, Всесвітній фонд боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, GAVI Альянс вакцин, MPP, а нещодавно CEPI та Access Accelerated.

Membertweet5_preview

Партнерство зараз є звичайним явищем, а цілі сталого розвитку (Sustainable Developments Goals) сприяють поглибленню співпраці, щоб протистояти новим і старим викликам, оскільки багато людей все ще не мають доступу до основних медичних послуг, таких як планування сім’ї, дитяча імунізація, антиретровірусна терапія для боротьби з ВІЛ та СНІД, лікування туберкульозу, чиста вода і санітарія. Системи охорони здоров’я намагаються ефективно реагувати на зростаючі темпи неінфекційних захворювань; занадто багато людей все ще вмирають передчасно від хвороб, які можна запобігти.

MemberTweet4_preview

“Незважаючи на величезний прогрес, потрібно прикласти ще багато зусиль, щоб плоди наших інновацій донести до всіх. Науково обгрунтована біофармацевтична промисловість дізналася, що всесвітнє здоров’я – це набагато більше, ніж ліки та вакцини, воно вимагає створення та підтримки сильних систем охорони здоров’я, надання освіти громадам для сприяння профілактиці, зміцненню стандартів та правил та створення інноваційних моделей фінансування. Ми будемо продовжувати розвиватися, навчатися та освоювати шляхи, щоб зробити більше для охоплення всіх пацієнтів. Для цього нам потрібні різні партнерські відносини, щоб вирішувати проблеми охорони здоров’я у всьому світі. Нам потрібно продовжувати будувати мости між ключовими гравцями в системі охорони здоров’я. Більше діалогу та дій є обов’язковими», – говорить генеральний директор IFPMA Томас Куені.

Про IFPMA:

IFPMA представляє дослідницькі фармацевтичні компанії та асоціації по всьому світу. 2 млн. працівників дослідницької фармацевтичної промисловості відкривають, розробляють та постачають ліки та вакцини, які покращують життя пацієнтів у всьому світі. Заснована в Женеві, IFPMA веде офіційні відносини з Організацією Об’єднаних Націй та допомагає всесвітній спільноті охорони здоров’я знаходити рішення, які покращують всесвітнє здоров’я.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь:

Morgane De Pol

Менеджер зі зв’язків з громадськістю

m.depol@ifpma.org

+ 41 22 338 32 00 / +41 79 962 11 95