XI Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo, 27-29 жовтня 2020

27-29 жовтня 2020 року у виставковому центрі ACCO International відбудеться XI Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo. Це єдина в Україні виставка, в рамках якої представлений весь процес фармацевтичного виробництва – від розробки субстанцій, контролю якості сировини, обладнання для виробництва фармацевтичних препаратів і пакувальних технологій до транспортування та зберігання лікарських засобів.

Організатори – Група компаній LMT, Об`єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України, НМАПО імені П. Л. Шупика.

У рамках виставки відбудеться МІЖНАРОДНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ КОНГРЕС – унікальна платформа для об’єднання теорії та практики процесів виробництва. Це сучасний формат організації зустрічей і заходів, який об’єднує фармацевтичних виробників і компанії, які представляють обладнання та сировину для виробництва лікарських засобів і медичних виробів, косметологічної продукції, БАДів.

У рамках Конгресу відбудуться конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи, презентації обладнання в дії.

Паралельно з виставкою вперше пройде МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА «УПАКОВКА ТА МАРКУВАННЯ»

На виставці буде представлено сучасне обладнання для виробництва тари та упаковки, маркування та етикетування, лінії виробництва для підприємств, системи автоматизації, витратні матеріали та інша продукція, що відповідає європейським і світовим стандартам.

Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації на сайті http://www.pharmatechexpo.com.ua/zakazat-priglasitelnyj/

27-29 жовтня 2020 року у виставковому центрі ACCO International, Київ, проспект Перемоги, 40-Б, ст. метро «Шулявська», парк ім. О.С. Пушкіна.

Детальна інформація:

Тел. / Факс: +380 (44) 206-10-16, 206-10-99

marketing@pharmatechexpo.com.ua