Із вересня 2017 року заявники можуть подавати до ДП “ДЕЦ МОЗ України” електронну реєстраційну форму для лікарського засобу, до реєстраційних матеріалів якого вносяться зміни

1234

Електронна заявка дозволить оптимізувати роботу експертів, а також уникнути помилок при перенесенні «паспортної частини» (назва лікарського засобу, назви та адреси заявників і виробників, які беруть участь у виготовленні ЛЗ, тощо).

Подати електронну реєстраційну форму можна через Систему «Візуалізація 2.0».Доступ до Системи мають лише авторизовані користувачі (заявники/представники заявників). Такий доступ надається безкоштовно для заявників та представників заявників, що перебувають у договірних відносинах з Центром (порядок отримання доступу до Системи).

Через цю ж Систему Центр приймає також електронні реєстраційні форми для лікарського засобу, що подається за повним досьє.

Система «Візуалізація 2.0» успішно працює в Центрі протягом останніх трьох років. Вона представлена як схематична візуалізація стану та кількості заяв, що знаходяться в роботі структурних підрозділів Центру, із зазначенням етапу проходження експертизи.

Система надає такі послуги:

1) у режимі реального часу, як тільки експерт опрацював матеріали, оновлені дані щодо стану експертизи автоматично передаються з ЄІАС у Систему;

2) відкрито доступ до інформації, що дозволяє авторизованим користувачам оперативно, не гаючи часу на відвідування Центру, ознайомитись та/або роздрукувати листи Центру, відповідні формами запитів та повідомлень.

Зауваження та пропозиції щодо роботи системи «Візуалізація 2.0», зокрема нових електронних реєстраційних форм, надсилайте у листах на адресу eias@dec.gov.ua.

Опубліковано за мателіалами www.dec.gov.ua