18 липня з 10.00 до 12.00 в прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ відбудеться круглий стіл: “Майбутнє договорів дистрибуції на фармринку в світлі прийняття типових вимог до вертикальних узгоджених дій”

main_logo_uk

Особливий інтерес Типові вимоги представляють для фармацевтичного ринку, оскільки, як завершені АМКУ справи, так і поточні розслідування стосуються вертикальних узгоджених дій, зокрема, у вигляді укладення договорів дистрибуції.

18 липня ц.р. з 10.00 до 12.00 в прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23) відбудеться круглий стіл: “Майбутнє договорів дистрибуції на фармринку в світлі прийняття типових вимог до вертикальних узгоджених дій”. Організаторами заходу виступають Юридична компанія “Правовий Альянс” спільно з AIPM Ukraine.

Як відомо, 30 червня 2017 року для публічного обговорення на сайті Антимонопольного комітету України був опублікований проект розпорядження АМКУ «Про затвердження Типових вимог до вертикальних узгоджених дій суб’єктів господарювання щодо поставок і використання товарів».

Типові вимоги – один з найбільш очікуваних документів, оскільки його завданням є більш детальне врегулювання спірних питань, пов’язаних з порушеннями конкурентного законодавства в рамках вертикальних узгоджених дій.

Особливий інтерес Типові вимоги представляють для фармацевтичного ринку, оскільки, як завершені АМКУ справи, так і поточні розслідування стосуються вертикальних узгоджених дій, зокрема, у вигляді укладення договорів дистрибуції.

Концепція безпечної гавані, що закладена в проект Типових вимог може бути не зовсім безпечною для фармацевтичного ринку, оскільки з урахуванням структури ринку дистрибуції і підходів АМКУ до визначення товарних меж ринків лікарських засобів, в результаті прийняття проекту Типових вимог практично всі договори дистрибуції не потраплять в безпечну гавань і підлягатимуть узгодженню з АМКУ.

  • Модератор: Андрій Горбатенко, адвокат, асоційований партнер ЮК “Правовий Альянс”, керівник практики антимонопольного та конкурентного права, представник AIPM Ukraine у Громадській раді при Антимонопольному комітеті України.
  • До участі в заході запрошені представники фармацевтичних компаній, регуляторів галузі, профільних асоціацій та ЗМІ.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Організатори залишають за собою право припинити реєстрацію в разі реєстрації максимально можливої кількості учасників. Зареєстрованим учасникам буде надіслано підтвердження.


З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтеся до менеджерів маркетингового відділу ЮК «Правовий Альянс» за телефоном +380 (44) 425-40-50 або по електронній пошті duginova@l-a.com.ua.