Оприлюднено проект постанови КМУ “Деякі питання ліцензування господарської діяльності”

Метою прийняття цього акту є недопущення припинення процесу ліцензування господарської діяльності органами ліцензування, які реорганізуються.

Реалізувати поставлену мету пропонується шляхом покладання на Державну службу України з лікарських засобів функції органу ліцензування господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), а на Державну службу України з контролю за наркотиками функції органу ліцензування господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, прекурсорів та інших підконтрольних речовин.

Нагадаємо, що постановою КМУ від 05.08.2015 р. № 609, органом з ліцензування вищезазначених сфер господарської діяльності було визначено Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. З огляду на це Державна служба України з лікарських засобів оголосила про припинення повноважень у сфері ліцензування господарської діяльності.

Ознайомитися з проектом постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання ліцензування господарської діяльності” можна за посиланням.