Компанії-члени AIPM Ukraine працюють та допомогають Україні

Компанії-члени AIPM Ukraine демонструють високу соціальну відповідальність й громадянський обов’язок, безперервно працюючи в умовах війни та налагоджуючи нові логістичні схеми ведення бізнесу в Україні задля забезпечення потреб пацієнтів.

Компанії надають суттєву гуманітарну допомогу пацієнтам України і підтримують систему охорони здоров’я країни України, надають фінансову допомогу благодійним організаціям та міжнародним фондам.

Також, компанії  активно співпрацюють з Міністерством охорони здоров’я України, іншими органами державної влади, державними підприємствами та установами у сфері охорони здоров’я, а також волонтерськими організаціями задля надання необхідної допомоги, а також забезпечення подальшої підтримки необхідних запасів ліків на складах в країні.

 

 

ACINO

Наразі від початку війни Acino в Україні спрямувала на гуманітарні цілі у гарячі точки країни майже 75 тис упаковок лікарських засобів продуктового портфелю компанії, серед яких 32 тис упаковок препарату Еутирокс. Лікарські засоби продуктового портфелю Acino на суму понад 500 000  євро, що використовуються, зокрема, у неврології, психіатрії, кардіології, терапії та ендокринології передані більше ніж 100 медичним установам та благодійним організаціям.

Фармацевтичний завод Acino в Україні відновив повний цикл виробництва лікарських засобів, щоб і далі підтримувати насамперед пацієнтів з хронічними захворюваннями, які перебувають на пожиттєвій терапії.

Acino продовжує співпрацювати з МОЗ України, лікарнями, благодійними фондами та громадськими об’єднаннями, забезпечуючи необхідними обсягами життєво необхідних лікарських засобів. Додатково організовані поставки ліків зі складів компанії у Швейцарії та країн СНД, щоб допомогти співвітчизникам мати доступ до лікування.

Bayer

Компанія «Байєр» виділила для підтримки України 3 млн. євро, частина з яких вже була надана як благодійна допомога у вигляді близько 30 000 доз антибіотиків та 1 т стерильних медичних матеріалів, а також препаратів різноманітного спрямування: протизапальних, серцево-судинних, антигістамінних, онкологічних, діагностичних та для лікування захворювань шкіри.

Працівники «Байєр» з усього світу висловили свою солідарність з Україною й зібрали понад 1 млн євро благодійних внесків для допомоги Україні. Компанія «Байєр» подвоїть усі внески працівників для збільшення підтримки. Крім того, працівники «Байєр» створили платформу для забезпечення житлом колег з України та їхніх родин, які можуть потребувати тимчасового притулку, та організують місцеві волонтерські кампанії.

Для підтримки малих фермерських господарств, аби забезпечити наявність у них достатньої кількості посівного матеріалу кукурудзи, «Байєр» в Україні планує безкоштовно надати приблизно 26 тисяч посівних одиниць насіння кукурудзи, що дозволить посіяти більше 30 тис га.

На запит благодійного фонду «Твоя Опора», «Байєр» надав одяг, рушники, портативні зарядні пристрої та інші необхідні речі на суму понад 300тис.грн. пацієнтам Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова та лікарні в Чернігові.

Компанія «Байєр» передала харківському благодійному фонду «Харків з вами» 1 млн 600 тис. грн. для підтримки мешканців Харкова та прилеглих населених пунктів елементарними потребами та засобами гігієни.

Berlin-Chemie

Додатково до початкової пожертви Berlin-Chemie було здійснено донацію у сумі 200 000 євро безпосередньо Червоному Хресту, а також зібрано майже 60 000 євро співробітниками компанії по всьому світу, що становить пряму пожертву Червоному Хресту в загальній сумі близько 420 000 євро. Враховуючи пожертвування ліків, загальний благодійний внесок на сьогодні перевищує 1 мільйон євро.

Компанія також зупинила всі витрати на рекламу в Росії, всі нові інвестиції та припинила набір нових співробітників.

Bionorica

Біонорика кожного тижня відправляє з головного офісу компанії в Німеччині машини з гуманітарним вантажем (продукти харчування, засоби гігієни, дитячі товари, лікарські засоби виробництва Біонорика), частина якого спрямована на покриття потреб громадян в зонах активних бойових дій, інша – направляється на потреби Збройних Сил України.

Також, компанія спрямувала фінансову допомогу в сумі близько 100 тисяч євро на підтримку постраждалих від війни та надала спонсорську допомогу дитячим поліклінікам Молдови, які приймають та лікують дітей з України.

EGIS

Компанія забезпечила гуманітарну допомогу пацієнтам України у розмірі 500 тис доларів США та здійснила постачання для МОЗ України антисептичних засобів, антидепресантів, протимікробних препаратів, кардіологічних препаратів та інших препаратів для невідкладної допомоги хворим,. Компанією запропоновано подальшу гуманітарну допомогу у розмірі 100 млн форинтів та заплановано додаткові постачання ліків МОЗ України на користь пацієнтів.

Ever Pharma

Компанія передала закладам охорони здоров’я України в якості гуманітарної допомоги знеболювальні та антибактеріальні ліки на суму близько 700 тис. євро.

Крім того, ЕВЕР Фарма ініціювала процес надання безкоштовних лікарських засобів для лікування пацієнтів із хворобою Паркінсона з різних регіонів України. Також реалізується міжнародний австрійсько-український освітній проєкт ACURЕ, покликаний покращити співпрацю у сфері реабілітації після інсульту та черепно-мозкової травми, в тому числі бойової.

Ipsen Pharma

Компанія зробила свій внесок у надання гуманітарної допомоги народу України за рахунок пожертви в розмірі 1,5 мільйона євро, розподілених між двома гуманітарними організаціями – Tulipe, яка збирає пожертви від медичних компаній, щоб реагувати на надзвичайні потреби населення, яке постраждало під час гострих криз охорони здоров’я, стихійних лих і конфліктів через своїх партнерів у цій галузі, та Міжнародному Червоному Хресту у Франції – незалежній благодійній організації, яка працює разом з урядами та державними органами.

Orion Pharma

Компанією спрямовано благодійну допомогу у розмірі 51 тисяч євро Фінському Червоному Хресту для допомоги постраждалим від війни в Україні.

Perrigo

Компанія Перріго надала благодійну допомогу лікарськими засобами протипростудної групи, засобами персонального догляду у розмірі близько 300 палет та забезпечила якісну екіпіровку співробітників, які воюють на фронті.

ТОВ “Перріго Україна” додатково передала ВСУ продукцію компанії на 500 тис грн.

Teva

Компанією Teva надано благодійну допомогу основними лікарськими засобами у розмірі 11 мільйонів доларів США. Teva відвантажено понад 1,3 мільйона упаковок лікарських засобів, у тому числі антибіотиків та інших препаратів, включених до переліку основних лікарських засобів ВООЗ, а також товарів для українських немовлят та дітей, які страждають від несприятливих санітарно-гігієнічних умов.

Teva у якості благодійної допомоги надано понад 350 тисяч упаковок лікарських засобів для МОЗ України на суму понад 756 тисяч доларів США.

UCB

Для підтримки гуманітарних зусиль компанією передано Міжнародному комітету порятунку та Бельгійському Червоному Хресту допомогу у розмірі 300 тисяч євро.

Через благодійну організацію Tulipe в якості допомоги пацієнтам України компанія здійснила поставки 5000 одиниць протиепілептичних препаратів та 5000 одиниць антиалергічних препаратів.

Додатково компанією було здійснено ще дві поставки ліків для лікування хворих на епілепсію, на загальну суму 679 тисяч Евро.

UCB закупила 3 машини швидкої  допомоги, обладнала їх сучасним медичним обладнанням, та відправила в Україну за допомогою благодійного фонду “BEForUkraine”.