КОМПАНІЇ-ЧЛЕНИ AIPM UKRAINE ПРАЦЮЮТЬ ТА ДОПОМОГАЮТЬ УКРАЇНІ У ВАЖКИЙ ЧАС

Компанії-члени AIPM Ukraine демонструють високу соціальну відповідальність й громадянський обов’язок, безперервно працюючи в умовах війни та налагоджуючи нові логістичні схеми ведення бізнесу в Україні задля забезпечення потреб пацієнтів.

Компанії надають суттєву гуманітарну допомогу пацієнтам України і підтримують систему охорони здоров’я країни України, надають фінансову допомогу благодійним організаціям та міжнародним фондам.

Також, компанії активно співпрацюють з Міністерством охорони здоров’я України, іншими органами державної влади, державними підприємствами та установами у сфері охорони здоров’я, а також волонтерськими організаціями задля надання необхідної допомоги, а також забезпечення подальшої підтримки необхідних запасів ліків на складах в країні.

 

ACINO

Acino в Україні від початку війни спрямувала на гуманітарні цілі вже більше 1 млн євро.

Компанія відвантажила 135 тис. упаковок лікарських засобів, що використовуються у неврології, психіатрії, кардіології, терапії та ендокринології, на загальну суму 30,5 млн грн. Цю допомогу отримали тисячі громадян через понад 225 лікарень, громадських організацій та благодійних фондів країни.

2 млн грн. грошової допомоги було спрямовано на підтримку Збройних Сил України та 4 млн грн перераховано на забезпечення гуманітарних й медичних потреб Міністерства охорони здоров’я України в межах всесвітньої ініціативи Президента України UNITED24.

Acino виділила благодійному фонду «Нестримні» 2 млн грн. на придбання 4-х автівок для транспортування гуманітарної допомоги, переміщення та евакуації співвітчизників із зон активних бойових дій і окупованих територій, та 10-и генераторів для забезпечення електроенергією тих, хто у потребі.

Додатково працівники компанії у Києві долучились до благодійних ініціатив і у жовтні здали 32 л крові на підтримку пацієнтів Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова та зібрали 4 тис грн монетами номіналами 10 та 50 коп., а також 1, 2, 5 та 10 грн в межах акції “Смілива гривня”.

Фармацевтичний завод Acino працює у повному циклі виробництва, забезпечуючи безперебійний доступ українцям до життєво необхідних лікарських засобів.

Acino продовжує співпрацювати з МОЗ України та лікарнями, взаємодіяти з благодійними фондами та громадськими об’єднаннями з метою надання необхідної допомоги населенню та державі.

 

Bayer

Від початку російського вторгнення в Україну, компанія «Байєр» підтримує населення нашої країни. Наразі виділено близько 14 млн євро благодійної допомоги, зокрема:

 • Для підтримки потреб українців надано 3 млн євро, в тому числі, першочергова гуманітарна допомога у вигляді близько 30 000 доз антибіотиків та 1 т стерильних медичних матеріалів.
 • Працівники «Байєр» з усього світу висловили свою солідарність з Україною й зібрали понад 1 млн євро благодійних внесків для допомоги нашій країні.
 • Надіслано благодійну допомогу у формі лікарських засобів на запит Міністерства охорони здоров’я та Національного інституту раку на суму понад 31 млн. грн. Серед наданих препаратів: протизапальні, серцево-судинні, антигістамінні, онкологічні, діагностичні.
 • На запит Міністерства охорони здоров’я надано 164 318 упаковок вітамінів на суму понад 36 млн грн.
 • «Байєр» забезпечить ввезення на територію України близько 65 тис. упаковок препарату власного виробництва для лікування серцево-судинних захворювань на суму орієнтовно 3,4 млн євро. Протягом одного року компанія безкоштовно надаватиме пацієнтам стаціонарів державних та комунальних закладів охорони здоров’я цей життєво необхідний лікарський засіб.
 • Товариство Червоного Хреста України – фінансову допомогу на суму близько 15 млн грн для закупівлі 6 карет швидкої допомоги та 50 портативних дефібриляторів для
 • На запит благодійного фонду «Твоя Опора», надано допомогу: одяг, рушники, портативні зарядні пристрої та інше на суму понад 300 тис. грн. Усі необхідні речі передані пацієнтам Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова та лікарні в Чернігові.
 • Надано фінансову підтримку на суму 1,6 млн грн благодійному фонду «Харків з тобою». Передані кошти витрачені на базові засоби гігієни та продукти харчування для жителів міста Харкова та найближчих населених пунктів.
 • На запит благодійного фонду «СОС Дитяче Містечко», що опікується дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківської опіки, надано благодійну допомогу у вигляді вітамінів та препаратів для лікування захворювань шкіри для 206 дітей.
 • Національна Асамблея людей з інвалідністю України – фінансову допомогу на суму 1,6 млн грн для підтримки 8 центрів тимчасового перебування для 1100 осіб з інвалідністю та людей похилого віку продуктами, засобами гігієни, ліжками, постільною білизною та ковдрами.
 • Благодійному фонду «Дон Калабріа» передано фінансову підтримку на суму майже 900 тис. грн. Кошти витрачено на підтримку проєкту з психологічної допомоги дітей та їх батьків, які постраждали внаслідок військових дій. Близько 1000 внутрішньопереміщених дітей та їх батьків пройдуть психологічну терапію з фахівцями задля покращення психоемоційного стану, а також зниження ризику виникнення симптомів посттравматичного стресового розладу. Проєкт буде реалізовано у трьох областях.

Війна − це важкі часи випробувань для громадян України та країни в цілому. У «Байєр» ми зробимо все, що в наших силах, щоб виконати наш обов’язок − зменшити страждання, спричинені війною РФ проти України. Саме до цього закликає наше бачення «Світ без хвороб та голоду».

 

Berlin-Chemie

Берлін-Хемі докладає всіх можливих зусиль для забезпечення потреб охорони здоров’я та стабільності економіки України в цей важкий час російської агресії проти України.

Берлін-Хемі надавала і продовжує надавати благодійну допомогу Міністерству охорони здоров’я України, пацієнтським організаціям, місцевим адміністраціям та лікарням як у натуральній, так і у грошовій формі. Сума благодійної допомоги, наданої компаніями групи Берлін-Хемі на сьогодні, становить понад 1 млн євро. Зокрема, понад 44 тис. упаковок наших ліків (таких як Л-Тироксин, Імет, Сіофор, Олтар та ін.) були передані медичним закладам у районах, які найбільше постраждали від війни, а саме в Харківській, Херсонській, Чернігівській, Сумській областях. Це на додаток до пожертвування більш ніж 65 тис. упаковок продуктів Берлін-Хемі (в тому числі таких як Л-Тироксин, Диклоберл, Імет, Сіофор, Олтар тощо) на національному рівні МОЗ, пацієнтським групам, АТ «Українська залізниця». Л-Тироксин був важливою частиною наших пожертвувань, зважаючи на спричинений війною дефіцит цього продукту.

Щоб забезпечити доступ пацієнтів в Україні до необхідних ліків, компанії групи Берлін-Хемі збільшили обсяги поставок в Україну за рахунок інших ринків. Крім того, незважаючи на об’єктивні економічні фактори, що спонукали до зростання цін, компаніям групи Берлін-Хемі вдалося утриматися від підвищення цін на ліки для дистриб’юторів в Україні. Також, на відміну від роздрібних цін у гривні на продукцію локальних виробників, які за січень-серпень 2022 року зросли на 35%, роздрібні ціни на продукцію Берлін-Хемі у гривні за цей період знизилися на 2%.

Ми стоїмо з українським народом і готові підтримувати гуманітарні зусилля України, поки це буде необхідно, на користь тих українців, які залишаються в Україні, так і тих, хто рятується від війни за кордоном, а 10 співробітників компанії служать в лавах ЗСУ та ТрО.

 

Bionorica

Біонорика кожного тижня відправляє з головного офісу компанії в Німеччині машини з гуманітарним вантажем (продукти харчування, засоби гігієни, дитячі товари, лікарські засоби виробництва Біонорика), частина якого спрямована на покриття потреб громадян в зонах активних бойових дій, інша – направляється на потреби Збройних Сил України.

Також, компанія спрямувала фінансову допомогу в сумі близько 100 тисяч євро на підтримку постраждалих від війни та надала спонсорську допомогу дитячим поліклінікам Молдови, які приймають та лікують дітей з України.

 

EGIS

Компанія забезпечила гуманітарну допомогу пацієнтам України у розмірі 500 тис доларів США та здійснила постачання для МОЗ України антисептичних засобів, антидепресантів, протимікробних препаратів, кардіологічних препаратів та інших препаратів для невідкладної допомоги хворим,. Компанією запропоновано подальшу гуманітарну допомогу у розмірі 100 млн форинтів та заплановано додаткові постачання ліків МОЗ України на користь пацієнтів.

 

Ever Pharma

Компанія передала закладам охорони здоров’я України в якості гуманітарної допомоги знеболювальні та антибактеріальні ліки на суму близько 700 тис. євро.

Крім того, ЕВЕР Фарма ініціювала процес надання безкоштовних лікарських засобів для лікування пацієнтів із хворобою Паркінсона з різних регіонів України. Також реалізується міжнародний австрійсько-український освітній проєкт ACURЕ, покликаний покращити співпрацю у сфері реабілітації після інсульту та черепно-мозкової травми, в тому числі бойової.

 

Ipsen Pharma

Компанія зробила свій внесок у надання гуманітарної допомоги народу України за рахунок пожертви в розмірі 1,5 мільйона євро, розподілених між двома гуманітарними організаціями – Tulipe, яка збирає пожертви від медичних компаній, щоб реагувати на надзвичайні потреби населення, яке постраждало під час гострих криз охорони здоров’я, стихійних лих і конфліктів через своїх партнерів у цій галузі, та Міжнародному Червоному Хресту у Франції – незалежній благодійній організації, яка працює разом з урядами та державними органами.

 

Orion Pharma

Компанією спрямовано благодійну допомогу у розмірі 51 тисяч євро Фінському Червоному Хресту для допомоги постраждалим від війни в Україні.

Оріон надає допомогу закладам охорони здоров’я дітей. В рамках проєкту, що був ініційований Українським Медичним Клубом, 27 жовтня в приміщенні Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України відбулася церемонія надання гуманітарної допомоги — регідратаційної суміші для маленьких пацієнтів Інституту.

Оріон, за підтримки національного дистриб’ютора Апофарм, допомогли лікарні препаратами для регідратаційної терапії: Регідрон Біо та РегідроСтандарт, які спеціально розроблені для пацієнтів дитячого віку. Попри складні часи, співробітництво Оріон та НДСЛ “ОХМАТДИТ” продовжується.

 

Perrigo

Компанія Перріго надала благодійну допомогу лікарськими засобами протипростудної групи, засобами персонального догляду у розмірі близько 300 палет та забезпечила якісну екіпіровку співробітників, які воюють на фронті.

ТОВ “Перріго Україна” додатково передала ВСУ продукцію компанії на 500 тис грн.

 

Teva

Головний офіс Teva надав Україні благодійну допомогу у вигляді лікарських засобів на суму понад 11 млн. дол. Благодійна допомога включає понад 1,3 мільйони упаковок лікарських засобів, зокрема антибіотиків, протизастудних засобів та інших препаратів першої необхідності з переліку ВООЗ. Компанія також передала засоби гігієни для українських немовлят та дітей.

Крім того, за час війни український підрозділ Teva передав близько 460 тисяч упаковок лікарських засобів на суму понад 42 млн. дол. на адресу МОЗ України, неприбуткових та благодійних організацій.

 

UCB

Для підтримки гуманітарних зусиль компанією передано Міжнародному комітету порятунку та Бельгійському Червоному Хресту допомогу у розмірі 300 тисяч євро.

Через благодійну організацію Tulipe в якості допомоги пацієнтам України компанія здійснила поставки 5000 одиниць протиепілептичних препаратів та 5000 одиниць антиалергічних препаратів.

Додатково компанією було здійснено ще дві поставки ліків для лікування хворих на епілепсію, на загальну суму 679 тисяч Евро.

UCB закупила 3 машини швидкої допомоги, обладнала їх сучасним медичним обладнанням, та відправила в Україну за допомогою благодійного фонду “BEForUkraine”.