Асоціація AIPM Ukraine традиційно виступає партнером щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України – «Панацея»

Відкрито продаж квитків на щорічний конкурс професіоналів фармацевтичної галузі України – «Панацея-2017», який відбудеться 14 вересня 2017.

Славною багаторічною традицією української фармацевтичної галузі України є щорічний конкурс професіоналів – «Панацея». Церемонія нагородження переможців припадає напередодні професійного свята – Дня фармацевтичного працівника. В основі конкурсу і його головною складовою є аналітичні та маркетингові дослідження, які проводять і надають аналітичні компанії-партнери.

«Панацея» – це визначна подія у світі ФАРМИ. Подія якою захоплюються, про яку сперечаються, але яка нікого не залишає байдужим. Великий вплив на позитивний розвиток галузі в цілому відіграє професіоналізм фахівців, які в ній працюють.

Об’єднання професіоналів сприяє створенню простору взаємодії і ефективного партнерства, сприяє розкриттю професійного потенціалу.

Переможці конкурсу «Панацея» нагороджуються дипломом та бронзовою статуеткою богині «Панацеї».

Учасників конкурсу оцінюють у наступних номінаціях:

  • аптека року
  • компанія року
  • персона року
  • соціальний проект року
  • препарат року

У щорічному конкурсі професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея» беруть участь всі без винятку суб’єкти та об’єкти фармацевтичного ринку України, незалежно від власного бажання:

– фізичні та юридичні особи, які працюють у фармацевтичній галузі України, будь-якої форми власності, незалежно від специфіки діяльності та географічного положення;

– фармацевтичні та парафармацевтичні продукти, зареєстровані на території України, реалізація яких відбувається через роздрібну мережу (аптеки).

Учасники конкурсу мають права та обов’язки згідно з положенням конкурсу.

Придбати квитки та уточнити наявніть місць на Церемонію нагородження переможців конкурсу «Панацея – 2017» можливо за телефоном (044) 498 06 72, за e-mail Samoilenko@ums.kiev.ua, або ж заповнивши форму зворотнього зв’язку нижче

ЗАМОВИТИ КВИТОК