18 квітня відбудеться семінар “Національний перелік основних лікарських засобів: процес адаптації в дії”

Партнер AIPM Ukraine ЮК «Правовий Альянс» запрошує взяти участь в семінарі, присвяченому процесу впровадження Національного переліку основних лікарських засобів.

Для участі в семінарі будуть запрошені представники МОЗ України, Експертного комітету з відбору та використання основних лікарських засобів, представники департаментів охорони здоров’я місцевих рад, а також керівники лікарень.

Дата: 18 квітня 2018
Час: 9:30 – 14:00
Місце проведення: IQ Business Center, вул. Болсуновська, 13-15

Для кого семінар цікавий:
керівники фармацевтичних компаній, дистриб’ютори, керівники департаментів із закупівель.

З 1 січня 2018 року Україна перейшла на нову модель забезпечення пацієнтів в стаціонарах фармацевтичними препаратами. Важливим елементом цієї системи є Національний перелік основних лікарських засобів, яким визначено препарати для закупівлі установами охорони здоров’я, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, в першу чергу. При цьому Національний перелік не обмежує автономність замовників у виборі необхідних їм препаратів з Національного переліку, а після покриття потреби своєї установи – і інших лікарських засобів, включених в галузеві стандарти лікування.

В ході живої дискусії учасники семінару зможуть обговорити стан переходу закупівель в країні на модель Національного переліку, основні проблемні аспекти, які виникають в регіонах, їх причини та можливі шляхи вирішення, поглянути на процес як з боку бізнесу, так і з боку розпорядників бюджетних коштів. В ході семінару ми також обговоримо різні аспекти закупівельного процесу, і те, яким чином  це відбивається на пацієнтах і фармацевтичних компаніях.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ

  1. Проблеми перебудови моделі публічних закупівель, які виникають в регіонах у зв’язку з введенням Національного переліку

Дмитро Алешко, партнер ЮК «Правовий Альянс»

Наталія Співак, юрист ЮК «Правовий Альянс»

  1. Дискусія за участі представників органів влади та керівників лікувальних установ
  1. Дотримання вимог законодавства при підготовці заявок на включення лікарських засобів до Національного переліку

РЕЄСТРАЦІЯ
Вартість участі: 3 500 грн.

Для клиентів ЮК «Правовий Альянс» – знижка 20%.

Попередня реєстрація учасників і акредитація ЗМІ обов’язкова.

Територія забезпечена місцями для паркування.